Za nami Walne

24 maja 2019 r. odbyło się NWZC RTR na którym wybrano nowego Sekretarza Komisji Rewizyjnej RTR, Zaakceptowano rozliczenie merytoryczne i finansowe za 2018 rok. Uczestnicy Walnego zdecydowali o przyjęciu 5 nowych członków zwyczajnych oraz nadano tytuł Członka Honorowego RTR dla Pana Bartosza Nalepy (zmiany ujęto w zakładce „Członkowie”, „Zarząd”).

Przedstawiono Zamierzenia w sezonie 2019 oraz wskazano na dwie prestiżowe zagraniczne imprezy: 14-16.06. „Trzy dni bez auta” na Ukrainie i  28.07 „Rowerem do Ostrawy” w Czechach. Zadeklarowano dalszą współpracę z PKTR „Leliwa” oraz podmiotami w Skrzyszowie, Dubiecku, Lubaczowie i Błażowej.

Przeprowadzono również szkolenie z PBDO, a nowi członkowie podpisali Oświadczenia i Klauzule Informacyjne.

Po merytorycznym rozpatrzeniu spraw służbowych nastąpiła burzliwa dyskusja, w której wzięli udział zaproszeni goście. Zgłoszono potrzebę przeszkolenia członków w zakresie udzielania pierwszej pomocy, kierowania ruchem drogowym oraz udział w kursie kwalifikującym na Instruktora Turystyki w zakresie Turystyka Rowerowa. Utrzymano konkurs”Aktywny uczestnik rajdu”. Zasady kwalifikacji do nagród pozostały niezmienione.

Zaproponowano pewne zmiany kolorystyczne w projekcie strojów rowerowych, które rozpatrzy na posiedzeniu w czerwcu Zarząd Towarzystwa. Przypominamy, iż do 31 maja w godz. 9-17.00 istnieje możliwość przymierzenia strojów w siedzibie WacMar w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego 1.  Ponadto Zaproszony gość Pan Marek Łabudzki zaproponował zrobienie spotu reklamującego nasze Towarzystwo. Termin wykonania zdjęć oraz z filmu z drona zostanie uzgodniony w trybie roboczym.

Przewodniczący NWZC RTR zakończył zebranie dziękując uczestnikom i zaproszonym gościom za udział i zgłoszenie cennych inicjatyw.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz