Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej – w Rzeszowie!

W środę 5 czerwca 2019 na placu przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie pojawiło się „Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej”, a nim specjalne strefy: kulinarna, rękodzieła, rekreacyjna i festiwalowa. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji i ciekawostek m.in.: warsztaty zabawkarskie i rzeźbiarskie, występy artystyczne i animacje.

Nie zabrakło również rowerów – NSB Sport Serwis wystawił swoje stanowisko. Zaprezentowano tzw. „elektryki” i rower miejski. Dla nas też znalazło się miejsce i razem z przedstawicielem sklepu nasze Towarzystwo promowało prozdrowotny tryb życia. Dużym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany mini konkurs rowerowy dla odwiedzających miasteczko. Wielu uczestników mini rajdu skorzystało z możliwości i wypożyczyło na „zawody” rower ze stanowiska NSB Sport Serwis.

Prezes RTR Pan Tomasz Nalepa nawiązał kontakty służbowe z włodarzami Ziemi Lubaczowskiej – zaowocuje to przy najbliższej imprezie jakie nasze Towarzystwo organizuje czyli „Rajd Pokoju” 130 km z Dubiecka do Baszni Dolnej, a ściślej mówiąc do Kresowej Osady, już niebawem bo 3 sierpnia 2019. NGAP wraz z Zarządem przygotowuje projekt oferty jaką złożymy do UMWP. Tak więc będzie się działo …

Atmosfera Miasteczka na fotografiach:

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz